ART / Lithographs / Litographs 15506182
nr 1550 6182
LITOGRAPHS
36 pieces, Ingvar Persson, ej signerade, sheet: 39x50, oramade lösa blad,
36 st, Ingvar Persson, ej signerade, bladets mått: 39x50, oramade lösa blad
700
SEK 300
Monday July 3 2023
at 18:01:43
29/6 11:34:47